Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10583 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Zobata s sklopko |
| Premer jermenice | 62mm |
| Število utorov jermenice | - |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0121615013 |
| BOSCH | 0121615025 |
| BOSCH | 0121615029 |
| BOSCH | 0121615129 |
| BOSCH | 0124615031 |
| LUCAS | LRA02321 |
| LUCAS | LRA2321 |
| VAG | 070903024A |
| VAG | 070903024F |
| VAG | 070903139 |
| VAG | 070903139B |
| VAG | 070903139BX |
| VAG | 070903139X |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10569 | 180A, neoriginalen |
| ALT10569 OE | 180A, original BOSCH |
| ALT10847 OE | 180A, 6pk 49mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT14244 OE | 180A, 6pk 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |