Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10403 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 160A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 56mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Levo |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124625024 |
| BOSCH | 0124625025 |
| BOSCH | 0124625209 |
| BOSCH | 0986046317 |
| BOSCH | 0986047500 |
| BOSCH | 0986047510 |
| LUCAS | LRA03119 |
| LUCAS | LRA3119 |
| VOLVO | 30658087 |
| VOLVO | 30658088 |
| VOLVO | 30667788 |
| VOLVO | 30667895 |
| VOLVO | 36050266 |
| VOLVO | 36050269 |
| VOLVO | 8603265 |
| VOLVO | 8603266 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10703 OE | 140A, original BOSCH |