Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10526 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 200A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0121615045 |
| BOSCH | 0124625014 |
| BOSCH | 0124625015 |
| BOSCH | 0124625034 |
| BOSCH | 0124625045 |
| BOSCH | 0124625212 |
| BOSCH | 0986048550 |
| LUCAS | LRA02827 |
| LUCAS | LRA2827 |
| MERCEDES | 0131540002 |
| MERCEDES | 0141540702 |
| MERCEDES | 014154070280 |
| MERCEDES | A0131540002 |
| MERCEDES | A0141540702 |
| MERCEDES | A014154070280 |