Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10609 OE | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 110A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 86mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124655014 |
| BOSCH | 0124655293 |
| BOSCH | 0124655294 |
| BOSCH | 0124655405 |
| BOSCH | 0124655406 |
| BOSCH | 0986049780 |
| BOSCH | 0986049783 |
| DAF | 1649066 |
| DAF | 1649066R |
| DAF | 1927312 |
| DAF | 1976292 |
| DELCO | 19092014 |
| LUCAS | LRA03268 |
| LUCAS | LRA3268 |
| TEMSA | 1649066 |