Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10587 | |
|---|---|
| Napetost | 24V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 86mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124555018 |
| BOSCH | 0124555117 |
| BOSCH | 0124555118 |
| BOSCH | 0124555581 |
| BOSCH | 0124555582 |
| BOSCH | 0986049320 |
| BOSCH | 0986049323 |
| DAF | 1626130 |
| DAF | 1927311 |
| DAF | 1976291 |
| LUCAS | LRA03204 |
| LUCAS | LRA3204 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10609 | 110A, neoriginalen |
| ALT10609 OE | 110A, original BOSCH |