Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10802 OE | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 93mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124655071 |
| BOSCH | 0124655277 |
| BOSCH | 0124655278 |
| BOSCH | 0124655307 |
| BOSCH | 0124655308 |
| BOSCH | 0124655329 |
| BOSCH | 0124655330 |
| BOSCH | 0124655615 |
| BOSCH | 0124655616 |
| LUCAS | LRA03908 |
| LUCAS | LRA3908 |
| MERCEDES | 0141544602 |
| MERCEDES | 0141549202 |
| MERCEDES | 0151540102 |
| MERCEDES | 0151540502 |
| MERCEDES | 0151541402 |
| MERCEDES | A0141544602 |
| MERCEDES | A0141549202 |
| MERCEDES | A0151540102 |
| MERCEDES | A0151540502 |
| MERCEDES | A0151541402 |