Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10803 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 105A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 52mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0125711030 |
| BOSCH | 0125711055 |
| BOSCH | 0125711093 |
| BOSCH | 0125711094 |
| BOSCH | 0986082160 |
| BOSCH | 0986082167 |
| LUCAS | LRA03845 |
| LUCAS | LRA3845 |
| MERCEDES | 0009060022 |
| MERCEDES | 0009061903 |
| MERCEDES | 00090619030080 |
| MERCEDES | 0009067602 |
| MERCEDES | A0009060022 |
| MERCEDES | A0009061903 |
| MERCEDES | A00090619030080 |
| MERCEDES | A0009067602 |