Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10396 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 59mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 01210AA67B |
| BOSCH | 01210AA6MB |
| BOSCH | 0121615002 |
| BOSCH | 0125711017 |
| BOSCH | 0125711059 |
| BOSCH | 0986047910 |
| FIAT | 965814468 |
| FIAT | 965991808 |
| FORD | 1404791 |
| FORD | 1712779 |
| FORD | 6C1T-10300-AA |
| FORD | 6C1T-10300-BA |
| FORD | 6C1T-10300-BB |
| FORD | 6C1T-10300-BC |
| FORD | 6C1T-AA |
| FORD | 6C1T-BA |
| FORD | 6C1T-BB |
| FORD | 6C1T-BC |
| FORD | AC1T-10300-BA |
| FORD | AC1T-10300-BB |
| FORD | AC1T-BA |
| FORD | AC1T-BB |
| LUCAS | LRA02977 |
| LUCAS | LRA2977 |
| PSA | 5705EA |
| PSA | 9676143580 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10396 | 150A, neoriginalen |
| ALT10397 OE | 150A, 7PV 59mm micro jermenica s sklopko, original BOSCH |