Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10787 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 110A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 49mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986082940 |
| BOSCH | F000BL0636 |
| BOSCH | F000BL06A0 |
| BOSCH | F000BL06DE |
| LUCAS | LRA03684 |
| LUCAS | LRA3684 |
| VAG | 04C903023B |
| VAG | 04C903023BX |
| VAG | 04E903025P |
| VALEO | 2623248 |
| VALEO | TG11S136 |