Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT40176 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 105A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DAEWOO | 96206871 |
| DAEWOO | 96341300 |
| DAEWOO | 96404011 |
| LUCAS | LRB00432 |
| LUCAS | LRB432 |