Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT45204 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 85A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986049600 |
| DAEWOO | 1101219 |
| DAEWOO | 219139 |
| DAEWOO | 96303550 |
| DAEWOO | 96303556 |
| DELCO | 96404012 |
| LUCAS | LRB00433 |
| LUCAS | LRB433 |