Alternator DELCO 10459199 28V

Alternator DELCO 10459199 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT40029 OE

Alternator DELCO 10459199 28V

Original
CATERPILLAR
Preberite več
ALT40029 OE  
Napetost 28V
Moč 100A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
CATERPILLAR 1655140
CATERPILLAR 2008277
CATERPILLAR 2047449
CATERPILLAR OR9937
CUMMINS 3675244RX
DELCO 10459199
DELCO 10459353
DELCO 10459357
DELCO 19011168
DELCO 19011191
DELCO 19011205
DELCO 19011208
DELCO 19011209