Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT40001 OE | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 70A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Brez jermenice |
| Premer jermenice | - |
| Število utorov jermenice | - |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| CATERPILLAR | 0R8279 |
| CATERPILLAR | 1077977 |
| CATERPILLAR | 1322156 |
| CATERPILLAR | OR8279 |
| CUMMINS | 3675174RX |
| CUMMINS | 3675201RX |
| CUMMINS | 3675242RX |
| CUMMINS | 3920617 |
| CUMMINS | 3920618 |
| CUMMINS | 3935530 |
| CUMMINS | 3935530RX |
| CUMMINS | 4000590 |
| DAEWOO | 219072 |
| DELCO | 102203500 |
| DELCO | 10459026 |
| DELCO | 10459261 |
| DELCO | 10459306 |
| DELCO | 10459333 |
| DELCO | 10461235 |
| DELCO | 1117897 |
| DELCO | 1117900 |
| DELCO | 1117944 |
| DELCO | 19010108 |
| DELCO | 19010111 |
| DELCO | 19010182 |
| DELCO | 19010193 |
| DELCO | 19010195 |
| DELCO | 19010199 |
| DELCO | 19011192 |
| DELCO | 19020307 |
| DELCO | 19020311 |
| DELCO | 19020346 |
| DELCO | 19020382 |
| DELCO | 8600388 |
| DRESSER | 1305787H91 |
| DRESSER | 1307203H1 |
| DRESSER | PB6874 |
| HYUNDAI | 21E640030 |
| HYUNDAI | 21EA00050 |
| JCB | 71440019 |
| KOMATSU | 6008253120 |
| KOMATSU | 6008253150 |
| KOMATSU | 6008253151 |
| KOMATSU | 6008253160 |
| KOMATSU | 6008253161 |
| KOMATSU | 6008253210 |
| KOMATSU | 6008253261 |
| KOMATSU | 6008613111 |
| KOMATSU | 6735816230 |
| KOMATSU | 6742015175 |
| LUCAS | LRA02997 |
| LUCAS | LRA2997 |
| NIKKO | 0-35000-0390 |
| NIKKO | 0-35000-0391 |
| NIKKO | 0-35000-0392 |
| NIKKO | 0-35000-0460 |
| NIKKO | 0-35000-0461 |
| NIKKO | 0-35000-0471 |
| NIKKO | 0-35000-0480 |
| PERKINS | CH11087 |
| PRESTOLITE | JFZ2718A |
| SAMSUNG | 102203500 |
| TIMBERJACK | F434805 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT22016 OE | 50A, brez jermenice, zunanje hlajenje, original WILSON |
| ALT40001 | 70A, brez jermenice, zunanje hlajenje, original DELCO |
| ALT40273 OE | 110A, brez jermenice, notranje hlajenje, original DELCO |