Alternator DELCO 10479806

Alternator DELCO 10479806

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT40039

Alternator DELCO 10479806

BUICK, CHEVROLET
Preberite več
ALT40039  
Napetost 14V
Moč 105A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro fiksna
Premer jermenice 55mm
Število utorov jermenice 6
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
DELCO 10463020
DELCO 10463021
DELCO 10463034
DELCO 10463163
DELCO 10463367
DELCO 10479806
DELCO 10479920
DELCO 10479974
DELCO 1101148
DELCO 1101149
DELCO 1101259
DELCO 1102617
DELCO 1105725
DELCO 321332
ISUZU 290222-0020
ISUZU 810463-0340
ISUZU 810463-0341