Alternator DELCO 1117640 28V

Alternator DELCO 1117640 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT22017

Alternator DELCO 1117640 28V

CASE, CATERPILLAR, CUMMINS, FIAT, INTERNATIONAL
Preberite več
ALT22017  
Napetost 28V
Moč 45A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120240038
CATERPILLAR 0R2698
CATERPILLAR 0R5217
CATERPILLAR 3N2702
CATERPILLAR 3N2706
CATERPILLAR 3T6352
CATERPILLAR 3Y6691
CATERPILLAR 3Y8200
CATERPILLAR 5A8908
CATERPILLAR 5N5692
CATERPILLAR 6N5217
CATERPILLAR 6N9249
CATERPILLAR 7N9720
CATERPILLAR 7T6172
CATERPILLAR 9G8255
CATERPILLAR OR2698
CATERPILLAR OR5217
CUMMINS 210227
CUMMINS 3016627
CUMMINS 3016627RX
DELCO 1117615
DELCO 1117619
DELCO 1117622
DELCO 1117623
DELCO 1117640
DELCO 1117642
DELCO 1117643
DELCO 1117645
DELCO 1117647
DELCO 1117655
DELCO 1117665
DELCO 321665
DENSO 1002110860
LEECE NEVILLE 2303JB
LUCAS LRA02479
LUCAS LRA2479
VALEO A13R182