Alternator DELCO 19011185 28V

Alternator DELCO 19011185 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT99185 OE

Alternator DELCO 19011185 28V

Original
CATERPILLAR
Preberite več
ALT99185 OE  
Napetost 28V
Moč 100A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice  
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
CATERPILLAR 0R9940
CATERPILLAR 1694319
CATERPILLAR 1699940
CATERPILLAR 2002232
DELCO 10459354
DELCO 10459355
DELCO 19011185
DELCO 19011194
DELCO 19011207
DELCO 8600232
DELCO 8600470
DELCO 8600722