Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT40254 OE | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 100A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 93mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DELCO | 10532961 |
| DELCO | 8600481 |
| DELCO | 8600508 |
| DELCO | 8600512 |
| DELCO | 8600578 |
| DELCO | 8600620 |
| DELCO | 8600621 |
| DELCO | 8600690 |
| DELCO | 8600764 |
| LUCAS | LRA03814 |
| LUCAS | LRA3814 |
| MERCEDES | 0141546202 |
| MERCEDES | 0141546902 |
| MERCEDES | 0141547102 |
| MERCEDES | 0141547402 |
| MERCEDES | 0141547802 |
| MERCEDES | 01501541302 |
| MERCEDES | 0151540302 |
| MERCEDES | 0151541202 |
| MERCEDES | 0151541302 |
| MERCEDES | 0151546202 |
| MERCEDES | A0141546202 |
| MERCEDES | A0141546902 |
| MERCEDES | A0141547102 |
| MERCEDES | A0141547402 |
| MERCEDES | A0141547802 |
| MERCEDES | A01501541302 |
| MERCEDES | A0151540302 |
| MERCEDES | A0151541202 |
| MERCEDES | A0151541302 |
| MERCEDES | A0151546202 |