Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT40243 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 85A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| CHEVROLET | 96954111 |
| CHEVROLET | 96954112 |
| DELCO | 96540541 |
| DENSO | 63532630 |
| LUCAS | LRA03199 |
| LUCAS | LRA3199 |