Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT42600 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 190A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Vodno |
| Izolirana masa | Ne |
| Opomba 1 | Brez senzorja temperature |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DELPHI | 10480403 |
| DELPHI | 10480407 |
| LUCAS | LRA02073 |
| LUCAS | LRA2073 |
| MERCEDES | 0001500850 |
| MERCEDES | 0001501650 |
| MERCEDES | A0001500850 |
| MERCEDES | A0001501650 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT42604 | 190A, s senzorjem temperature, neoriginalen |