Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30155 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 40A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 69mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOBCAT | 6669618 |
| DENSO | 021080-0810 |
| DENSO | 101211-1100 |
| DENSO | DAN2025 |
| LUCAS | LRA02008 |
| LUCAS | LRA2008 |