Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30661 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 52mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 021080-2440 |
| DENSO | 104210-2040 |
| DENSO | 104210-2041 |
| DENSO | 104210-2042 |
| DENSO | 104210-2043 |
| DENSO | 104210-4670 |
| DENSO | 104210-4671 |
| DENSO | DAN1354 |
| LUCAS | LRA03669 |
| LUCAS | LRA3669 |
| TOYOTA | 27060-31050 |
| TOYOTA | 27060-31051 |
| TOYOTA | 27060-31052 |
| TOYOTA | 27060-31201 |