Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30623 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 58mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 021080-2470 |
| DENSO | 104210-2370 |
| DENSO | 104210-2371 |
| DENSO | 104211-8120 |
| DENSO | 104211-8121 |
| DENSO | 104211-8122 |
| DENSO | DAN1350 |
| LUCAS | LRA03378 |
| LUCAS | LRA3378 |
| TOYOTA | 27060-26060 |
| TOYOTA | 27060-26081 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT30373 OE | 100A, original DENSO |
| ALT30381 | 130A, neoriginalen |
| ALT30381 OE | 130A, original DENSO |