Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30401 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 70A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 59mm |
| Število utorov jermenice | 4 |
| Smer vrtenja | Levo |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 100211-9770 |
| DENSO | 101211-0250 |
| DENSO | 101211-0300 |
| HONDA | 31100-P08-003 |
| HONDA | 31100-P08-004 |
| HONDA | 31100-P08-013 |
| HONDA | 31100-P08-014 |
| HONDA | AHGA19 |
| HONDA | CJQ21 |
| LUCAS | LRA01747 |
| LUCAS | LRA1747 |
| MITSUBISHI | A005T04292 |
| MITSUBISHI | A005T04292ZC |
| MITSUBISHI | A005T06491 |
| MITSUBISHI | A005T06491ZC |
| MITSUBISHI | A5T04292 |
| MITSUBISHI | A5T04292ZC |
| MITSUBISHI | A5T06491 |
| MITSUBISHI | A5T06491ZC |