Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30334 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 100A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 2V fiksna jermenica |
| Premer jermenice | 77mm |
| Število utorov jermenice | 2 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 100211-5200 |
| DENSO | 100211-5210 |
| DENSO | 100211-5220 |
| DENSO | 100213-1730 |
| DENSO | 100213-1740 |
| DENSO | 1002131770 |
| DENSO | 100213-1780 |
| DENSO | 100213-1930 |
| DENSO | 100213-2350 |
| DENSO | 100213-2351 |
| DENSO | 100213-2400 |
| DENSO | 100213-2471 |
| DENSO | 966021-8537 |
| LUCAS | LRA02710 |
| LUCAS | LRA2710 |
| TOYOTA | 27040-54280 |
| TOYOTA | 27040-54290 |
| TOYOTA | 27040-54300 |
| TOYOTA | 27040-54310 |
| TOYOTA | 27040-54330 |
| TOYOTA | 27040-54360 |
| TOYOTA | 27040-54410 |
| TOYOTA | 27040-54440 |
| TOYOTA | 27040-54450 |
| TOYOTA | 27060-54140-84 |
| TOYOTA | 27060-54150 |
| TOYOTA | 27060-54160 |
| TOYOTA | 27060-54170 |