Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30198 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 105A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986084190 |
| DENSO | 101210-0960 |
| DENSO | 101210-0961 |
| DENSO | 63377424 |
| DENSO | 63731956 |
| DENSO | DAN584 |
| LUCAS | LRA03065 |
| LUCAS | LRA3065 |
| OPEL | 13222935 |
| OPEL | 13256932 |
| OPEL | 6204258 |
| OPEL | 6204283 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT30198 OE | 105A, original DENSO |
| ALT30199 OE | 120A, original DENSO |