Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30497 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 120A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 101210-1100 |
| DENSO | 101210-1101 |
| DENSO | 101210-1102 |
| DENSO | 101210-1440 |
| DENSO | 63377018 |
| DENSO | DAN995 |
| DENSO | DAN1084 |
| FIAT | 51793678 |
| FIAT | 51817369 |
| FIAT | 51820624 |
| FIAT | 51854902 |
| LUCAS | LRA03312 |
| LUCAS | LRA3312 |
| OPEL | 95520024 |
| OPEL | 95524556 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT30602 OE | 100A, original DENSO |
| ALT91066 OE | 120A, 6PV 54mm LITENS micro jermenica s sklopko, original DENSO |