Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30389 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 120A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 101210-1390 |
| DENSO | 101210-1391 |
| DENSO | 63377028 |
| DENSO | 63377495 |
| DENSO | DAN997 |
| FIAT | 46835095 |
| FIAT | 51784846 |
| FIAT | 51805801 |
| FIAT | 51829383 |
| FIAT | 51854103 |
| FIAT | 51854911 |
| FIAT | 51854912 |
| LUCAS | LRA03838 |
| LUCAS | LRA3838 |
| PSA | 1608858080 |
| PSA | 1617116680 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT30499 OE | 120A, s priključkom DFM, original DENSO |