Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30499 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 120A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 102211-8630 |
| DENSO | 102211-8631 |
| DENSO | 102211-8632 |
| DENSO | 102211-8633 |
| DENSO | DAN1034 |
| LUCAS | LRA03068 |
| LUCAS | LRA3068 |
| OPEL | 13153237 |
| OPEL | 13256928 |
| OPEL | 6204201 |
| OPEL | 6204273 |
| OPEL | 6204280 |
| OPEL | 93183381 |
| OPEL | 93190915 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT30389 OE | 120A, brez priključka DFM, original DENSO |