Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30754 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 90A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986083390 |
| DENSO | 101210-1720 |
| DENSO | 101210-1721 |
| DENSO | 63377566 |
| DENSO | DAN1071 |
| LUCAS | LRA03848 |
| LUCAS | LRA3848 |
| PSA | 1608066080 |
| PSA | 1610048280 |
| PSA | 9606007480 |
| PSA | 9688237380 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14672 OE | 120A, original VALEO |