Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT14462 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 120A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 101210-1700 |
| DENSO | 63377558 |
| DENSO | DAN1086 |
| FIAT | 51880173 |
| FIAT | 51880175 |
| FIAT | 51984058 |
| LUCAS | LRA03362 |
| LUCAS | LRA3362 |
| PSA | 1608858180 |
| VALEO | 439780 |
| VALEO | 440412 |
| VALEO | TG12S111 |
| VALEO | TG12S221 |
| VALEO | TG12S247 |