Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT30514 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 90A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica |
| Premer jermenice | 71mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOMAG | 05741390 |
| BOMAG | 05741390R |
| DENSO | 1012110690 |
| DENSO | 1012114280 |
| DENSO | 1012115700 |
| DENSO | 1022111440 |
| DENSO | 1022111441 |
| KUBOTA | 19279-64010 |
| KUBOTA | 19279-64011 |
| KUBOTA | 19279-64012 |
| KUBOTA | 19279-64013 |