Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30282 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 120A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 99mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986084380 |
| DENSO | 102211-0670 |
| DENSO | 102211-0671 |
| DENSO | 102211-0672 |
| DENSO | 102211-0673 |
| DENSO | 102211-4120 |
| DENSO | 63377427 |
| DENSO | 63730024 |
| DENSO | 63731783 |
| DENSO | DAN939 |
| LUCAS | LRA02089 |
| LUCAS | LRA2089 |
| TOYOTA | 27060-27030 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT30282 | 120A, neoriginalen |