Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT12075 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 90A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 48mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| FORD | 1031496 |
| FORD | 1070804 |
| FORD | 1073089 |
| FORD | 1097304 |
| FORD | 1126052 |
| FORD | 1127000 |
| FORD | 1215770 |
| FORD | 1301496 |
| FORD | 1301530 |
| FORD | 1307487 |
| FORD | 2M5T-10300-AB |
| FORD | 2M5T-10300-AC |
| FORD | 2M5T-10300-AD |
| FORD | 2M5T-AC |
| FORD | 2M5T-AD |
| FORD | 3M5T-10300-AB |
| FORD | 3M5T-10300-AC |
| FORD | 98AB-10300-DA |
| FORD | 98AB-10300-DB |
| FORD | 98AB-10300-DC |
| FORD | 98AB-10300-DD |
| FORD | 98AB-10300-DE |
| FORD | 98AB-10300-DF |
| FORD | 98AB-10300-DG |
| FORD | 98AB-10300-DH |
| FORD | 98AB-10300-DJ |
| DENSO | 102211-8081 |
| DENSO | 63377406 |
| DENSO | 63377414 |
| DENSO | DAN562 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT12119 OE | 80A, 6PV 48mm micro fiksna jermenica, original DENSO |
| ALT12040 OE | 90A, brez jermenice, original DENSO |