Alternator DENSO 102211-8400

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT14025 OE

Alternator DENSO 102211-8400

Original
CITROEN, PEUGEOT
Preberite več
ALT14025 OE  
Napetost 14V
Moč 90A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro fiksna
Premer jermenice 54mm
Število utorov jermenice 6
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0986049410
DENSO 102211-8400
DENSO 63321733
DENSO 63321734
DENSO 63321828
DENSO 63341733
DENSO 63341734
DENSO DAN1336
LUCAS LRA01930
LUCAS LRA03104
LUCAS LRA1930
LUCAS LRA3104
LUCAS LRB00502
LUCAS LRB502
MITSUBISHI A001TA3391
MITSUBISHI A001TA3391A
MITSUBISHI A001TA3391B
MITSUBISHI A001TA3391C
MITSUBISHI A005TA6291
MITSUBISHI A005TA6291A
MITSUBISHI A005TA6291C
MITSUBISHI A005TA6291E
MITSUBISHI A005TA6291F
MITSUBISHI A005TA6291G
MITSUBISHI A005TA6291H
MITSUBISHI A005TA6291ZEB
MITSUBISHI A005TA6291ZEC
MITSUBISHI A005TA6391
MITSUBISHI A005TA6391A
MITSUBISHI A005TA6391B
MITSUBISHI A005TA6391C
MITSUBISHI A1TA3391
MITSUBISHI A1TA3391A
MITSUBISHI A1TA3391B
MITSUBISHI A1TA3391C
MITSUBISHI A5TA6291
MITSUBISHI A5TA6291A
MITSUBISHI A5TA6291C
MITSUBISHI A5TA6291E
MITSUBISHI A5TA6291F
MITSUBISHI A5TA6291G
MITSUBISHI A5TA6291H
MITSUBISHI A5TA6291ZEB
MITSUBISHI A5TA6291ZEC
MITSUBISHI A5TA6391
MITSUBISHI A5TA6391A
MITSUBISHI A5TA6391B
MITSUBISHI A5TA6391C
PSA 5702A2
PSA 5702F2
PSA 5702H1
PSA 5702K1
PSA 5702K2
PSA 5702K5
PSA 5705AZ
PSA 5705CQ
PSA 5705EZ
PSA 5705FC
PSA 5705GN
PSA 5705GP
PSA 5705KY
PSA 5705KX
PSA 5705NC
PSA 57054J
PSA 57055A
PSA 57055B
PSA 57055C
PSA 57055T
PSA 57055U
PSA 57056Z
PSA 57057
PSA 57057A
PSA 57057C
PSA 57057F
PSA 57057G
PSA 9464040780
PSA 9633782580
PSA 9633782680
PSA 9638275180
PSA 9638275680
PSA 9638275780
PSA 9638275880
PSA 9638275980
PSA 9638827580
PSA 9641398480
PSA 9641398680
PSA 9642879980
PSA 9642880080
PSA 9642880180
PSA 9644927080
PSA 9649611380
PSA 9649611580
PSA 9665577780
PSA 9656003780
PSA 9656956380
PSA 9665577580
VALEO 2542236A
VALEO 2542285A
VALEO 2542286
VALEO 2542286A
VALEO 2542394B
VALEO 2542484A
VALEO 2542485A
VALEO 2542487
VALEO 2542487A
VALEO 2542793A
VALEO 2542922
VALEO 437192
VALEO 437194
VALEO 437355
VALEO 437356
VALEO 439275
VALEO 440277
VALEO A11VI99
VALEO A11VI106
VALEO A13VI236
VALEO A13VI242
VALEO A13VI276
VALEO A13VI277
VALEO SG7S015
VALEO SG8B021
VALEO SG9B063
VALEO SG9B066
VALEO SG10B022
VALEO TG7S010
VALEO TG7S014
VALEO TG9B024
VALEO TG9B028
VALEO TG9B045
VALEO TG9B064
VALEO TG9B067

 

Šifra alternative Opombe
ALT14049 OE 90A, 6PV 49mm micro fiksna jermenica, original DENSO