Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT12049 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 130A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 62mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986048801 |
| BOSCH | 0986049000 |
| DENSO | 101210-0160 |
| DENSO | 101210-0161 |
| DENSO | 101210-0162 |
| DENSO | 102211-8660 |
| DENSO | 102211-8661 |
| DENSO | 102211-8662 |
| DENSO | 63377491 |
| DENSO | DAN509 |
| LUCAS | LRA02946 |
| LUCAS | LRA03006 |
| LUCAS | LRA2946 |
| LUCAS | LRA3006 |
| OPEL | 1204434 |
| OPEL | 13153236 |
| OPEL | 6204189 |
| OPEL | 93169030 |
| OPEL | 93169031 |
| OPEL | 93180104 |
| OPEL | 9562208 |
| SAAB | 12759595 |
| SAAB | 93169259 |
| SAAB | 93169260 |
| SAAB | 93180104 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT12120 OE | 105A, brez priključka DFM, original DENSO |
| ALT12048 OE | 120A, brez priključka DFM, original DENSO |
| ALT12049 OE | 130A, priključek DFM, original DENSO |
| ALT12116 | 140A, brez priključka DFM, neoriginalen |
| ALT12116 OE | 140A, brez priključka DFM, original DENSO |