Alternator DENSO 101210-1890

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT12048 OE

Alternator DENSO 101210-1890

Original
OPEL
Preberite več
ALT12048 OE  
Napetost 14V
Moč 120A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro s sklopko
Premer jermenice 62mm
Število utorov jermenice 6
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0124425100
DENSO 101210-1890
DENSO 102211-8260
DENSO 63321939
DENSO 63377004
DENSO 63377490
DENSO DAN506
FIAT 71773263
OPEL 1204436
OPEL 13117341
OPEL 93169258
OPEL 93180102
OPEL R1530100

 

Šifra alternative Opombe
ALT12120 OE 105A, brez priključka DFM, original DENSO
ALT12049 130A, priključek DFM, neoriginalen
ALT12049 OE 130A, priključek DFM, original DENSO
ALT12116 140A, brez priključka DFM, neoriginalen
ALT12116 OE 140A, brez priključka DFM, original DENSO