Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30187 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 100A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 60mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124325084 |
| BOSCH | 0124325085 |
| BOSCH | 0986046120 |
| DENSO | 102211-0750 |
| DENSO | 102211-0751 |
| DENSO | 102211-0752 |
| DENSO | 102211-0753 |
| DENSO | 102211-0910 |
| DENSO | 102211-0920 |
| DENSO | 102211-0921 |
| DENSO | 104210-1360 |
| DENSO | 104210-2462 |
| DENSO | 104210-3780 |
| DENSO | 104210-3781 |
| DENSO | 63377435 |
| DENSO | DAN952 |
| LUCAS | LRA02189 |
| LUCAS | LRA2189 |
| TOYOTA | 27060-0H070 |
| TOYOTA | 27060-25260 |
| TOYOTA | 27060-28070 |
| TOYOTA | 27060-28150 |
| TOYOTA | 27060-28160 |
| TOYOTA | 27060-28260 |