Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT30596 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 130A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| CHRYSLER | K56029574AA |
| CHRYSLER | K56029574AB |
| CHRYSLER | P56029574AA |
| DENSO | 104210-1840 |
| LUCAS | LRA03707 |
| LUCAS | LRA3707 |