Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30464 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 100A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 58mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 021080-2460 |
| DENSO | 104210-1860 |
| DENSO | 104210-1861 |
| DENSO | 104210-1862 |
| DENSO | 104210-1863 |
| DENSO | 104210-3410 |
| DENSO | 104210-3411 |
| DENSO | 104210-4460 |
| DENSO | 104210-5440 |
| DENSO | 104210-5441 |
| DENSO | 104210-5442 |
| DENSO | 104211-8740 |
| DENSO | 104211-8741 |
| DENSO | 104211-8742 |
| DENSO | DAN1070 |
| LUCAS | LRA03067 |
| LUCAS | LRA3067 |
| TOYOTA | 27060-30060 |
| TOYOTA | 27060-30080 |
| TOYOTA | 27060-30130 |
| TOYOTA | 27060-30131 |
| TOYOTA | 27060-30210 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT30348 | 80A, neoriginalen |
| ALT30348 OE | 80A, original DENSO |
| ALT30539 OE | 130A, original DENSO |