Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT30626 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 220A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 52mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| CHRYSLER | 04801835AB |
| CHRYSLER | 04801835AC |
| CHRYSLER | 4801835AB |
| CHRYSLER | 4801835AC |
| CHRYSLER | P04801835AB |
| CHRYSLER | P04801835AC |
| DENSO | 104210-6590 |
| DENSO | 104210-6591 |
| DENSO | 104210-6592 |
| DENSO | 104210-6593 |
| LUCAS | LRA03854 |
| LUCAS | LRA3854 |