Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30126 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 125A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 65mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| CHRYSLER | 04609230 |
| CHRYSLER | 04609230AA |
| CHRYSLER | 4609230 |
| CHRYSLER | 4609230AA |
| DENSO | 121000-4160 |
| DENSO | 121000-4161 |
| DENSO | 121000-4260 |
| DENSO | 121000-4261 |
| DENSO | 121000-4320 |
| DENSO | 121000-4330 |
| DENSO | 121000-4331 |
| LUCAS | LRA02832 |
| LUCAS | LRA2832 |