Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30363 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 130A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 55mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| CHRYSLER | 38522276 |
| CHRYSLER | 38522276F |
| DENSO | 121000-4390 |
| DENSO | 121000-4391 |
| DENSO | 121000-4392 |
| DENSO | 121000-4393 |
| LUCAS | LRA01159 |
| LUCAS | LRA1159 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT30329 | 120A, 6PV 65mm micro fiksna jermenica, neoriginalen |