Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30329 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 120A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 65mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| CHRYSLER | 04609999AB |
| CHRYSLER | 4609999 |
| CHRYSLER | 4609999AB |
| DENSO | 121000-4230 |
| DENSO | 121000-4231 |
| DENSO | 121000-4232 |
| DENSO | 121000-4233 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT30363 | 130A, 8PV 55mm micro fiksna jermenica, neoriginalen |