Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT12004 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 85A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 2V dvojna fiksna |
| Premer jermenice | 74mm |
| Število utorov jermenice | 2 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 540227-7500 |
| DENSO | DAN2043 |
| LANDINI | 3671193M91 |
| LANDINI | 3671529M91 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT12086 OE | 65A, brez jermenice, original DENSO |
| ALT12099 OE | 75A, brez jermenice, original DENSO |
| ALT12100 OE | 85A, brez jermenice, original DENSO |
| ALT12101 OEM | 100A, brez jermenice, original MAHLE |
| ALT12102 OEM | 120A, brez jermenice, original MAHLE |
| ALT12102 OE | 120A, brez jermenice, original DENSO |