Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT12009 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 65A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 62mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 63321204 |
| DENSO | 63321275 |
| DENSO | 63321362 |
| DENSO | 63321616 |
| DENSO | 63321820 |
| FIAT | 46420965 |
| FIAT | 46464276 |
| LUCAS | LRB00216 |
| LUCAS | LRB216 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT12041 OE | 85A, 6PV 62mm micro fiksna jermenica, original DENSO |