Alternator DENSO 63321618

Alternator DENSO 63321618

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT12041 OE

Alternator DENSO 63321618

Original
FIAT
Preberite več
ALT12041 OE  
Napetost 14V
Moč 85A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro fiksna
Premer jermenice 62mm
Število utorov jermenice 6
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0124215002
BOSCH 0124225016
DENSO 63321251
DENSO 63321282
DENSO 63321291
DENSO 63321302
DENSO 63321367
DENSO 63321615
DENSO 63321618
DENSO 63321620
DENSO DAN628
FIAT 46420966
FIAT 46425517
FIAT 46430111
FIAT 46434933
FIAT 46540293
FIAT 46540294
FIAT 7769840
FIAT 7770084
FIAT 7798011
LUCAS LRA01572
LUCAS LRA01581
LUCAS LRA1572
LUCAS LRA1581

 

Šifra alternative Opombe
ALT12009 65A, 5PV 62mm micro fiksna jermenica, neoriginalen