Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT14026 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 70A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 56mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986038771 |
| BOSCH | 0986042111 |
| DENSO | 63321671 |
| DENSO | 63321723 |
| DENSO | 63321771 |
| DENSO | 63321772 |
| DENSO | 63341771 |
| DENSO | 63341772 |
| LUCAS | LRB00206 |
| LUCAS | LRB00447 |
| LUCAS | LRB206 |
| LUCAS | LRB447 |
| PSA | 57051J |
| PSA | 57051X |
| PSA | 5705E2 |
| PSA | 5705G0 |
| PSA | 9364476880 |
| PSA | 9619429380 |
| PSA | 9631324980 |
| PSA | 9631325080 |
| VALEO | 2541767 |
| VALEO | 2541767A |
| VALEO | 2541767C |
| VALEO | 433156 |
| VALEO | 436260 |
| VALEO | 436741 |
| VALEO | A11VI89 |
| VALEO | A13VI271 |
| VALEO | A13VI46 |
| VALEO | A13VI83 |
| VALEO | A13VI96 |