Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT12062 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 90A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 60mm |
| Število utorov jermenice | 4 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986080550 |
| DENSO | 63321604 |
| DENSO | 63321629 |
| DENSO | 63321715 |
| DENSO | 63321782 |
| DENSO | DAN629 |
| FIAT | 46231696 |
| FIAT | 46407647 |
| FIAT | 46416343 |
| FIAT | 46420961 |
| FIAT | 46436507 |
| FIAT | 46437413 |
| FIAT | 46516740 |
| FIAT | 46758245 |
| FIAT | 5895034 |
| FIAT | 7779821 |
| FIAT | 91600760 |
| FIAT | 91600762 |
| LUCAS | LRA01885 |
| LUCAS | LRA1885 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT12007 | 65A, neoriginalen |