Alternator DENSO 102211-8220

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT12007

Alternator DENSO 102211-8220

FIAT PUNTO 1, LANCIA
Preberite več
ALT12007  
Napetost 14V
Moč 65A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro fiksna
Premer jermenice 60mm
Število utorov jermenice 4
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0986039471
DENSO 102211-8220
DENSO 63320200
DENSO 63320219
DENSO 63320253
DENSO 63320500
DENSO 63321200
DENSO 63321233
DENSO 63321270
DENSO 63321292
DENSO 63321363
DENSO 63321470
DENSO 63321600
DENSO 63321601
DENSO 63321712
DENSO 63321790
DENSO 63321848
DENSO 63341200
DENSO 63341233
DENSO 63341600
DENSO 63341712
FIAT 46231693
FIAT 46407647
FIAT 46407649
FIAT 46420960
FIAT 46430525
FIAT 46530060
FIAT 46769376
FIAT 46800158
FIAT 46843093
FIAT 5895037
FIAT 943321200
FIAT 943321270
LUCAS LRA02757
LUCAS LRA2757
LUCAS LRB00148
LUCAS LRB148
VALEO 2541728
VALEO 436481
VALEO A11VI46

 

Šifra alternative Opombe
ALT12062 90A, neoriginalen