Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT14192 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 75A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986048781 |
| DENSO | 102211-8612 |
| DENSO | DAN1032 |
| FIAT | 51718499 |
| FIAT | 51784847 |
| FIAT | 51805799 |
| FIAT | 51854909 |
| FIAT | 55185075 |
| LUCAS | LRA02817 |
| LUCAS | LRA2817 |
| OPEL | 1204432 |
| OPEL | 13117278 |
| OPEL | 13243462 |
| OPEL | 13256930 |
| OPEL | 13283343 |
| OPEL | 93169026 |
| OPEL | 93169027 |
| VALEO | 93185260 |
| VALEO | 2542850 |
| VALEO | 2542850A |
| VALEO | 2542883 |
| VALEO | 437473 |
| VALEO | 439504 |
| VALEO | 439523 |
| VALEO | 440296 |
| VALEO | TG8S012 |
| VALEO | TG8S013 |
| VALEO | TG8S014 |
| VALEO | TG8S022 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14002 | 90A, neoriginalen |
| ALT14002 OE | 90A, original VALEO |
| ALT14324 OE | 105A, original DENSO |
| ALT14432 OE | 120A, original DENSO |